FV CIGS FASADINĖS PLOKŠTĖS

UAB Sunrema  siūlo į statomus ir rekonstruojamus pastatus integruoti  saulės energija generuojančius  komponentus.  Užsakovams siūlome sumontuoti saulės elektrines integruotas į stogus, balkonų aptvėrimus arba į fasadus.   Mes siūlome montuoti ne tik standartinius poli ar monokristalinius silicio saulės modulius, bet ir  CIGS technologijos  fasadines plokštes  generuojančias saulės energija.

CIGS technologijos fasadinės plokštės, tai  vario, indžio, galio, seleno (ang. CIGS) saulės elementas, plonasluoksnis fotovoltinis įtaisas, kuris naudoja puslaidininkinius vario indžio galio selenido (CIGS) sluoksnius, kad sugertų saulės šviesą ir paverstų ją elektra.

CIGS technologijos  fasadinės plokštės, leidžia kurti stulbinančius fasadus, suteikiančius kvapą gniaužiančius vaizdinius akcentus miesto aplinkoje, kurie taip pat generuos energiją.  Užsakovas gali rinktis 12 spalvinių variantų fasadines plokštes. Standartinis dydis yra 600x1200mm , tačiau plokštės gali būti gaminamos nuo 10×10 cm iki 240×420 cm dydžio.    CIGS moduliai idealiai tinka vertikaliam montavimui, taigi ir integravimui į pastato fasadus.

„NICE“ fasadinės plokštės  gaminamos „NICE Solar Energy CIGSinnoline“  gamykloje Vokietijoje

Žemas CIGS modulių temperatūros koeficientas, lyginant su kristaliniais saulės moduliais, užtikrina puikų energijos našumą esant aukštesnei modulių temperatūrai.

Daugiau informacijos kreiptis :

UAB Sunrema

Valdas Čižinauskas | +370 682 43 880 | valdas.cizinauskas@sunrema.lt

www.sunrema.lt

 

P.S. Tiems kas nori  patys pasidomėti daugiau:

-čia palyginimas kuo CIGS technologijos plokštės yra pranašesnės už standartinius  silicio modulius.

-čia yra  keletas fotovoltinių fasadų su integruotomis saulės panelėmis arba CIGS plokštėmis.